1. kolo |
---|
AC Sparta B : PSK Union F | 16 : 0 | (2261 : 2076) | |
KK Dopr. podniky D : SC Radotín B | 12 : 4 | (1982 : 1975) | |
KK Dopr. podniky C : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2220 : 2188) | |
SK Žižkov C : PSK Union E | 12 : 4 | (2331 : 2120) | |
SK Meteor E : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2248 : 2160) | |
TJ Sokol Admira D : TJ ZENTIVA | 10 : 6 | (2111 : 2103) | |
2. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky D | 10 : 6 | (2202 : 2178) | |
TJ Astra ZM C : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2038 : 1930) | |
KK Dopr. podniky C : SK Žižkov C | 12 : 4 | (2172 : 2161) | |
TJ Sokol Rudná E : AC Sparta B | 10 : 6 | (2149 : 2127) | |
PSK Union E : SK Meteor E | 10 : 6 | (2194 : 2162) | |
PSK Union F : TJ Sokol Admira D | 8 : 8 | (2234 : 2158) | |
3. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : PSK Union F | 8 : 8 | (2071 : 2098) | |
SK Žižkov C : TJ Astra ZM C | 6 : 10 | (2196 : 2269) | |
TJ Sokol Admira D : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2115 : 2090) | |
KK Konstruktiva F : SC Radotín B | 6 : 10 | (2050 : 2140) | |
AC Sparta B : PSK Union E | 12 : 4 | (2307 : 2156) | |
SK Meteor E : KK Dopr. podniky C | 6 : 10 | (2231 : 2286) | |
4. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2244 : 2113) | |
TJ Astra ZM C : SC Radotín B | 14 : 2 | (2107 : 1972) | |
KK Dopr. podniky C : AC Sparta B | 14 : 2 | (2206 : 2149) | |
SK Žižkov C : SK Meteor E | 10 : 6 | (2187 : 2184) | |
TJ Sokol Rudná E : KK Dopr. podniky D | 14 : 2 | (2176 : 2003) | |
PSK Union E : TJ Sokol Admira D | 6 : 10 | (2139 : 2183) | |
5. kolo |
---|
AC Sparta B : SK Žižkov C | 12 : 4 | (2391 : 2326) | |
KK Dopr. podniky D : PSK Union E | 12 : 4 | (2122 : 2032) | |
SK Meteor E : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2264 : 2387) | |
TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky C | 12 : 4 | (2093 : 2003) | |
KK Konstruktiva F : PSK Union F | 2 : 14 | (2010 : 2179) | |
SC Radotín B : TJ ZENTIVA | 10 : 6 | (2136 : 2120) | |
6. kolo |
---|
SK Meteor E : AC Sparta B | 0 : 16 | (2223 : 2356) | |
TJ Astra ZM C : TJ ZENTIVA | 6 : 10 | (2089 : 2091) | |
KK Dopr. podniky C : KK Dopr. podniky D | 14 : 2 | (2202 : 2081) | |
PSK Union F : SC Radotín B | 8 : 8 | (2219 : 2184) | |
SK Žižkov C : TJ Sokol Admira D | 14 : 2 | (2303 : 2078) | |
TJ Sokol Rudná E : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2292 : 1939) | |
7. kolo |
---|
AC Sparta B : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2304 : 2359) | |
KK Dopr. podniky D : SK Žižkov C | 6 : 10 | (2123 : 2127) | |
TJ ZENTIVA : PSK Union F | 12 : 4 | (2202 : 2200) | |
SC Radotín B : TJ Sokol Rudná E | 14 : 2 | (2188 : 2079) | |
TJ Sokol Admira D : SK Meteor E | 14 : 2 | (2228 : 2030) | |
KK Konstruktiva F : PSK Union E | 6 : 10 | (2047 : 2244) | |
Pleinerová Yvetta | 286 | 0 : 2 | 393 | Adámková Zdena | Brožek Jiří | 393 | 2 : 0 | 375 | Göringerová Renata | Sionová Kristýna | 393 | 2 : 0 | 383 | Runtsch Jiří | Macháčová Václava | 274 | 0 : 2 | 357 | Hanzalová Helena | Komárková Tereza | 359 | 2 : 0 | 341 | Farmačková Jana | Klepšová Eliška | 342 | 0 : 2 | 395 | Runtschová Jitka |
|
8. kolo |
---|
AC Sparta B : TJ Sokol Admira D | 6 : 10 | (2374 : 2393) | |
TJ Astra ZM C : PSK Union F | 14 : 2 | (2073 : 2051) | |
KK Dopr. podniky C : KK Konstruktiva F | 10 : 6 | (2204 : 2012) | |
SK Meteor E : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2256 : 2240) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ ZENTIVA | 4 : 12 | (2231 : 2258) | |
PSK Union E : SC Radotín B | 13 : 3 | (2289 : 2246) | |
9. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : PSK Union E | 8 : 8 | (2179 : 2126) | |
SC Radotín B : KK Dopr. podniky C | 2 : 14 | (2086 : 2248) | |
PSK Union F : TJ Sokol Rudná E | 8 : 8 | (2326 : 2301) | |
TJ Sokol Admira D : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2129 : 2175) | |
KK Konstruktiva F : SK Žižkov C | 2 : 14 | (2129 : 2293) | |
KK Dopr. podniky D : AC Sparta B | 12 : 4 | (2135 : 2069) | |
10. kolo |
---|
TJ Astra ZM C : TJ Sokol Rudná E | 14 : 2 | (2109 : 1937) | |
KK Dopr. podniky C : TJ ZENTIVA | 8 : 8 | (2232 : 2107) | |
SK Meteor E : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2338 : 2111) | |
SK Žižkov C : SC Radotín B | 14 : 2 | (2318 : 2227) | |
PSK Union E : PSK Union F | 6 : 10 | (2315 : 2329) | |
TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky D | 10 : 6 | (2148 : 2051) | |
11. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2176 : 2080) | |
SC Radotín B : SK Meteor E | 14 : 2 | (2203 : 2015) | |
PSK Union F : KK Dopr. podniky C | 6 : 10 | (2288 : 2330) | |
KK Konstruktiva F : AC Sparta B | 4 : 12 | (2214 : 2296) | |
TJ Sokol Rudná E : PSK Union E | 12 : 4 | (2422 : 2126) | |
TJ ZENTIVA : SK Žižkov C | 4 : 12 | (2315 : 2448) | |
12. kolo |
---|
AC Sparta B : SC Radotín B | 10 : 6 | (2274 : 2223) | |
TJ Astra ZM C : PSK Union E | 10 : 6 | (2061 : 1897) | |
KK Dopr. podniky C : TJ Sokol Rudná E | 16 : 0 | (2265 : 2055) | |
SK Meteor E : TJ ZENTIVA | 9 : 7 | (2283 : 2217) | |
SK Žižkov C : PSK Union F | 14 : 2 | (2402 : 2254) | |
TJ Sokol Admira D : KK Konstruktiva F | 14 : 2 | (2234 : 1905) | |
13. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : AC Sparta B | 10 : 6 | (2255 : 2225) | |
SC Radotín B : TJ Sokol Admira D | 6 : 10 | (2173 : 2231) | |
PSK Union F : SK Meteor E | 14 : 2 | (2252 : 2152) | |
KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2254 : 2199) | |
TJ Sokol Rudná E : SK Žižkov C | 12 : 4 | (2240 : 2237) | |
PSK Union E : KK Dopr. podniky C | 10 : 6 | (2275 : 2239) | |
14. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : TJ Sokol Admira D | 12 : 4 | (2270 : 2236) | |
TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky C | 6 : 10 | (2178 : 2190) | |
SC Radotín B : KK Dopr. podniky D | 14 : 2 | (2175 : 2074) | |
PSK Union F : AC Sparta B | 12 : 4 | (2358 : 2296) | |
TJ Sokol Rudná E : SK Meteor E | 16 : 0 | (2271 : 2027) | |
PSK Union E : SK Žižkov C | 8 : 8 | (2312 : 2319) | |
15. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ ZENTIVA | 4 : 12 | (2065 : 2198) | |
AC Sparta B : TJ Sokol Rudná E | 14 : 2 | (2382 : 2180) | |
SK Meteor E : PSK Union E | 12 : 4 | (2343 : 2294) | |
SK Žižkov C : KK Dopr. podniky C | 8 : 8 | (2364 : 2323) | |
KK Konstruktiva F : TJ Astra ZM C | 2 : 14 | (2082 : 2332) | |
TJ Sokol Admira D : PSK Union F | 4 : 12 | (2174 : 2197) | |
16. kolo |
---|
KK Dopr. podniky C : SK Meteor E | 8 : 8 | (2217 : 2048) | |
TJ Astra ZM C : SK Žižkov C | 6 : 10 | (2084 : 2189) | |
SC Radotín B : KK Konstruktiva F | 10 : 6 | (2123 : 1971) | |
PSK Union F : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2257 : 2082) | |
PSK Union E : AC Sparta B | 14 : 2 | (2338 : 2230) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ Sokol Admira D | 12 : 4 | (2180 : 2038) | |
17. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Rudná E | 6 : 10 | (2020 : 2028) | |
AC Sparta B : KK Dopr. podniky C | 12 : 4 | (2304 : 2293) | |
SC Radotín B : TJ Astra ZM C | 12 : 4 | (2165 : 2092) | |
SK Meteor E : SK Žižkov C | 12 : 4 | (2350 : 2303) | |
KK Konstruktiva F : TJ ZENTIVA | 6 : 10 | (2086 : 2257) | |
TJ Sokol Admira D : PSK Union E | 4 : 12 | (2178 : 2190) | |
18. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : SC Radotín B | 16 : 0 | (2378 : 2096) | |
TJ Astra ZM C : SK Meteor E | 16 : 0 | (2168 : 1946) | |
SK Žižkov C : AC Sparta B | 6 : 10 | (2293 : 2301) | |
PSK Union F : KK Konstruktiva F | 14 : 2 | (2265 : 2134) | |
KK Dopr. podniky C : TJ Sokol Admira D | 12 : 4 | (2231 : 2087) | |
PSK Union E : KK Dopr. podniky D | 8 : 8 | (2246 : 2177) | |
19. kolo |
---|
AC Sparta B : SK Meteor E | 12 : 4 | (2386 : 2191) | |
TJ ZENTIVA : TJ Astra ZM C | 6 : 10 | (2213 : 2229) | |
SC Radotín B : PSK Union F | 12 : 4 | (2215 : 2182) | |
KK Konstruktiva F : TJ Sokol Rudná E | 4 : 12 | (2221 : 2340) | |
KK Dopr. podniky D : KK Dopr. podniky C | 2 : 14 | (1997 : 2248) | |
TJ Sokol Admira D : SK Žižkov C | 5 : 11 | (2120 : 2198) | |
20. kolo |
---|
TJ Astra ZM C : AC Sparta B | 14 : 2 | (2225 : 2067) | |
SK Meteor E : TJ Sokol Admira D | 12 : 4 | (2379 : 2256) | |
SK Žižkov C : KK Dopr. podniky D | 10 : 6 | (2306 : 2073) | |
PSK Union F : TJ ZENTIVA | 10 : 6 | (2258 : 2140) | |
PSK Union E : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2316 : 2134) | |
TJ Sokol Rudná E : SC Radotín B | 16 : 0 | (2369 : 2113) | |
21. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : SK Meteor E | 8 : 8 | (2076 : 2053) | |
TJ ZENTIVA : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2376 : 2214) | |
SC Radotín B : PSK Union E | 6 : 10 | (2034 : 2147) | |
PSK Union F : TJ Astra ZM C | 14 : 2 | (2316 : 2187) | |
KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky C | 2 : 14 | (2120 : 2353) | |
TJ Sokol Admira D : AC Sparta B | 6 : 10 | (2132 : 2170) | |
22. kolo |
---|
AC Sparta B : KK Dopr. podniky D | 10 : 6 | (2271 : 2083) | |
TJ Astra ZM C : TJ Sokol Admira D | 9 : 7 | (2133 : 2096) | |
KK Dopr. podniky C : SC Radotín B | 10 : 6 | (2266 : 2181) | |
SK Žižkov C : KK Konstruktiva F | 16 : 0 | (2361 : 2127) | |
PSK Union E : TJ ZENTIVA | 12 : 4 | (2330 : 2169) | |
TJ Sokol Rudná E : PSK Union F | 14 : 2 | (2327 : 2126) | |
23. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky C | 12 : 4 | (2369 : 2316) | |
KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Admira D | 4 : 12 | (2063 : 2141) | |
SC Radotín B : SK Žižkov C | 4 : 12 | (2154 : 2277) | |
PSK Union F : PSK Union E | 2 : 14 | (2226 : 2387) | |
KK Konstruktiva F : SK Meteor E | 10 : 6 | (2269 : 2166) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2277 : 2207) | |
24. kolo |
---|
AC Sparta B : KK Konstruktiva F | 14 : 2 | (2406 : 2251) | |
TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2078 : 1933) | |
KK Dopr. podniky C : PSK Union F | 14 : 2 | (2204 : 2039) | |
SK Meteor E : SC Radotín B | 10 : 6 | (2347 : 2343) | |
SK Žižkov C : TJ ZENTIVA | 6 : 10 | (2346 : 2360) | |
PSK Union E : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2184 : 2162) | |
25. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : SK Meteor E | 12 : 4 | (2414 : 2207) | |
SC Radotín B : AC Sparta B | 2 : 14 | (2130 : 2305) | |
PSK Union F : SK Žižkov C | 14 : 2 | (2381 : 2222) | |
PSK Union E : TJ Astra ZM C | 8 : 8 | (2324 : 2286) | |
TJ Sokol Rudná E : KK Dopr. podniky C | 12 : 4 | (2300 : 2239) | |
KK Konstruktiva F : TJ Sokol Admira D | 12 : 4 | (2317 : 2305) | |
26. kolo |
---|
AC Sparta B : TJ ZENTIVA | 4 : 12 | (2263 : 2347) | |
KK Dopr. podniky D : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2147 : 2086) | |
KK Dopr. podniky C : PSK Union E | 6 : 10 | (2303 : 2309) | |
SK Meteor E : PSK Union F | 10 : 6 | (2301 : 2284) | |
SK Žižkov C : TJ Sokol Rudná E | 4 : 12 | (2303 : 2314) | |
TJ Sokol Admira D : SC Radotín B | 12 : 4 | (2201 : 2118) | |